کد خبر : ۷۲۶۴۶
تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
لحظه به لحظه با نتایج انتخابات؛
همزمان با پایان رای‌گیری و شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه مختلف، نتایج انتخاب مردم به سرعت و دقت در سایت و کانال‌های خبری خبرگزاری مهر منتشر می‌شود.
از ساعت ۸ روز دوم اسفند رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از ۵۵ هزار صندوق اخذ رأی در سراسر کشور آغاز شد و طبق قانون تا ساعت ۱۸ ادامه داشت اما با توجه به استقبال پرشور مردم زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۲ در سراسر کشور تمدید شد.

همچنین سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که در حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور که مراجعه کننده دارند و افرادی در صف هستند مهلت رأی گیری تا ساعت ۲۴ تمدید شد.

مخاطبان مهر می‌توانند آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را در سایت خبرگزاری مهر و کانال‌های خبری آن در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۳:۳۵ شنبه سوم اسفند ماه است.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
ورزقان الله وردی دهقانی اصولگرا ۱
ملکان سید علی موسوی ۱
هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر
مسعود پزشکیان

اصلاح طلب ۶
محمدحسین فرهنگی

اصولگرا
محمدرضا تاج الدینی اصولگرا
روح الله متفکرآزاد اصولگرا
محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا
علیرضا منادی مستقل
علی جعفری آذر اصولگرا
عشرت شایق پیشتاز اصولگرا
سراب و مهربان
یوسف داوودی

مستقل ۲۰۸ ۲۰ ۱
بناب شیخ رضا بنابی مستقل ۱
بستان‌آباد غلامرضا نوری کارگزاران ۱۲۷۰۷ ۱
مرند و جلفا
معصومه پاشایی

اصولگرا ۱
مراغه و عجب شیر
علی علیزاده

اصولگرا ۴۴۶۹۱ ۱
میانه
مهدی اسماعیلی

اصولگرا ۱۶۸۶۶ ۲
علی شامی / بهنام صفایی

(دور دوم)
کلیبر و هوراند حسین حاتمی اصولگرا ۱۷۶۲۵ ۱
اهر و هریس احمد محرم‌زاده
۸۲۶ ۲۹

۱
شبستر جعفر راستی
۱۲۵۹۶

۱
آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان انور حبیب زاده بوکانی اصولگرا ۲۶۹۶۵ ۱
مهاباد جلال محمود زاده مستقل ۱۹۳۰۳ ۱
خوی عادل نجف زاده مستقل ۱
ماکو و چالدران محمدعلیپور اصولگرا
۲۰۱۳۰

۱
نقده و اشنویه علی زنجانی اصولگرا ۱
میاندوآب مهدی عیسی زاده اصولگرا ۴۳۰۱۶ ۱
تکاب و شاهین دژ ۱
سردشت و پیرانشهر کمال حسین پور اصولگرا ۱
ارومیه
سیدسلمان ذاکر

اصولگرا ۳
روح الله حضرت پور،

اصولگرا
وحید جلال زاده اصولگرا

 

سلماس
یعقوب رضا زاده

اصولگرا ۲۴۷۶۴ ۱
اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده اصلاح طلب ۲۴۷۷۲ ۱
خلخال و کوثر سیدغنی نظری اصولگرا ۲۲۶۹۸ ۱
مشکین شهر محمود عباس زاده مشکینی اصولگرا ۳۲۲۵۴ ۱
گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا ۲۴۱۶۹ ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر علی نیکزاد اصولگرا ۱۱۷۶۱۲ ۳
صدیف بدری اصلاح طلب ۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی ۵۹۵۱۶
ایلام
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر بهزاد علیزاده / ‏‬صادق کرمی
دور دوم

۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران
علی اکبر بسطامی

اصولگرا ۲۹۶ ۴۲ ۲
سارا فلاحی

مستقل ۳۶۹۰۹
اصفهان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سیدجواد ساداتی نژاد اصولگرا ۸۸۹۴۶ ۱
اصفهان
امیر حسین بانکی

اصولگرا ۵
عباس مقتدایی

اصولگرا
مهدی طغیانی

اصولگرا
زهرا شیخی

اصولگرا
حجت الاسلام و المسلمین حسین میزرایی

اصولگرا
خوانسار و گلپایگان مسعود خاتمی اصولگرا ۱
قمصر و نطنز رحمت الله فیروزی پور اصولگرا ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی اصولگرا ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا ۱
نائین الهام آزاد مستقل ۸۵۷۰ ۱
اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد اصولگرا ۱۳۲۲۹ ۱
شهرضا
سمیه محمودی

مستقل ۲۰۵۴۲ ۱
فلاورجان ۱
مبارکه پروین صالحی اصولگرا ۱۲۰۷۵ ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن حسین محمد صالحی مستقل ۱
لنجان حسین رجایی / ‏‬ علی یوسف پور دور دوم) ۱
سمیرم
رحیم کریمی / ‏‬ اصغر سلیمی

دور دوم ۱
خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی اصولگرا ۳۶۰۵۵ ۱
البرز
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ علی حدادی اصولگرا ۴۳۲۳۱ ۱
کرج
۲
بوشهر
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا ۳۶۵۸۱ ۱
کنگان، دیر و جم موسی احمدی اصولگرا ۳۸۹۹۸ ۱
دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی اصولگرا ۲۹۰۵۷ ۱
بوشهر، گناوه و دیلم ۱
تهران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه
سیداحمد رسولی نژاد

اصولگرا ۱
ورامین و پیشوا حسین نوش آبادی مستقل ۱
شهریار، قدس و ملارد
حسین حق وردی

اصولگرا ۱
پاکدشت فرهاد بشیری اصولگرا ۱
رباط کریم
حسن نوروزی

اصولگرا ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۳۰
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد احمد راستینه هفشجانی اصولگرا ۳۵۸۷۲ ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار
قدرت‌الله حمزه

اصولگرا ۱
بروجن
حجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنی

اصولگرا ۱۱۸۶۳ ۱
لردگان حسین بامیری اصولگرا ۱
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان حسین خسروی اسفزار ۷۲۸۷۲ ۱
قائنات سلمان اسحاقی ۲۱۹۳۴ ۱
نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی اصولگرا ۱۷۳۴۱ ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجید نصیرایی اصولگرا ۳۷۳۳۴ ۱
خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و طرقبه ۱
مشهد و کلات
حجت الاسلام نصرالله پژمانفر

اصولگرا ۵
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

اصولگرا
فاطمه رحمانی

اصولگرا
گناباد محمد صفایی دلویی اصولگرا ۲۳۶۰۷ ۱
تربت حیدریه
۱
درگز حسن رزمیان مقدم ۹۱۸۴ ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ۱
نیشابور
۲
خواف و رشتخوار ۱
فریمان و سرخس سیداحسان قاضی زاده هاشمی اصولگرا ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
علی اصغر عنابستانی

اصولگرا ۲
بهروز محبی

قوچان و فاروج ۱
تربت جام و تایباد ۱
خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بجنورد
۲
شیروان علی جدی اصولگرا ۲۴۷۲۴ ۱
اسفراین امان‌الله حسین‌پور اصولگرا ۱۹۳۱۲ ۱
خوزستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون
۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان
۱
شوش محمد کعب عمیر ۲۳۳۵۸ ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۳۳۹۰۲ ۱
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا ۳۱۸۵۳ ۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا
۱
دزفول ۱
رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان اصولگرا ۲۴۵۱۳ ۱
خرمشهر سید لفته احمد نژاد ۹۶۳۸ ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱۲۵۵۵ ۱
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصولگرا ۱۹۵۸۹ ۱
آبادان
سیدمحمد مولوی

اصولگرا ۳۵۰۰۵ ۳
جلیل مختار

اصولگرا ۱۹۸۴۲
سید مجتبی محفوظی

اصولگرا ۲۱۴۰۲
ایذه و باغملک
عبداله ایزدپناه

اصولگرا ۳۳۲۸۰ ۱
بهبهان
محمد طلا مظلومی

اصولگرا ۱۸۰۲۸ ۱
زنجان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم
مصطفی طاهری

۵۹۸۰۰ ۲
شیخ مهدی باقری / ‏‬ نبی الله محمدی

(دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیه حجت‌الاسلام حسن شجاعی اصولگرا ۱۹۴۵۴ ۱
خدابنده
سید البرز حسینی

اصولگرا ۳۰۸۵۲ ۱
ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی مستقل ۱۷۷۶۳ ۱
سمنان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر عباس گلرو اصولگرا ۳۲۴۱۱ ۱
شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا ۱
دامغان علی اکبر علیزاده اصولگرا ۱۱۰۲۱ ۱
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا ۱۳۱۳۰ ۱
سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان
حسینعلی شهریاری

اصولگرا ۶۵.۳۲ ۲
فداحسین مالکی

اصلاح طلب ۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین ۱
سراوان ملک فاضلی ۴۳۵۳۰ ۱
زابل
۲
چابهار، نیکشهر و کنارک ۱
ایرانشهر و سرباز ۱
فارس
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان
فرهاد طهماسبی

اصولگرا ۱
شیراز
علیرضا پاک فطرت

اصولگرا ۴
روح الله نجابت
جعفر قادری

اصولگرا
ابراهیم عزیزی

اصولگرا
لامرد و مهر سید موسی موسوی اصولگرا ۱
داراب و زرین دشت
محمد جواد عسکری

اصولگرا
۱

خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت جلال رشیدی کوچی اصولگرا ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اصولگرا ۱
لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده ۲۸۳۳۹ ۱
جهرم محمدرضا رضایی کوچی اصولگرا ۳۹۹۴۰ ۱
اقلید مسلم صالحی اصولگرا ۱۴۵۸۰ ۱
سپیدان وبیضاء محسن علیزاده ۱
نورآباد و ممسنی مجید انصاری ۱
کازرون فریدون عباسی اصولگرا ۱
فسا حجت الله فیروزی اصولگرا ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند میرمحمدمهدی فروردین اصولگرا ۱
قزوین
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک
فاطمه محمدبیگی

اصولگرا ۲
لطف الله سیاهکالی مرادی

اصولگرا
تاکستان رجب رحمانی اصولگرا ۱
بوئین‌زهرا آوج روح الله عباسپور اصولگرا ۱
قم
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قم
احمد امیرآبادی فراهانی

اصولگرا ۳
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری

اصولگرا
علیرضا زاکانی

اصولگرا
کردستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی / مهدی زندیان ‏‬ (دور دوم) ۱
مریوان و سروآباد
شیوا قاسمی پور / ‏‬ عثمان باقدم

(دور دوم) ۱
سقز و بانه بهزاد رحیمی مستقل ۳۴۴۳۹ ۱
قروه و دهگلان پرویز اوسطی ۱۷۱۹۶ ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران
مهدی فرشادان

مستقل ۲
محسن فتحی

اصلاح طلب
کرمان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کرمان و راور
محمدرضا پورابراهیمی

اصولگرا ۱۳۰۱۹۵ ۲
محمد مهدی زاهدی

اصولگرا ۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج منصور شکراللهی اصولگرا ۱
جیرفت و عنبرآباد ۱
بافت، رابر، ارزوئیه صمدالله محمدی ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری مستقل ۴۸۸۶۴ ۱
شهربابک مصطفی رضاحسینی قطب آبادی ۱۳۳۵۰ ۱
رفسنجان و انار حسین جلالی اصولگرا ۵۳۷۸۸ ۱
زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی اصولگرا ۴۴۴۵۳ ۱
کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب بخشی پور ۱
کنگاور صحنه و هرسین علی رضایی مستقل ۱
سنقر و کلیایی
سیدجواد حسینی کیا

اصولگرا ۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی آرش لهونی ۱
کرمانشاه
عبدالرضا مصری

اصولگرا ۹۵۰۶۱ ۳
محمد رشیدی

اصولگرا ۵۷۱۷۰
سلمان محمدی

اصولگرا دور دوم
ابراهیم عزیزی

اصولگرا دور دوم
کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بویراحمدودنا مهدی روشنفکر اصولگرا ۱
کهگیلویه و بهمئی سید محمد موحد اصولگرا ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب ۱
گلستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول رحمت الله نوروزی اصولگرا ۳۵۹۰۷ ۱
گنبد کاووس امان قلیچ شادمهر ۱
رامیان و آزادشهر غلامعلی کوهساری اصلاح طلب ۳۸۶۱۵ ۱
کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

عبدالجلال ای ری / ‏رجب‬ محمد آبادی (دور دوم) ۱
مینودشت و کلاله
رضا آریان پور

اصولگرا ۱
گرگان و آق‌قلا
رمضانعلی سنگدوینی

۲
غلامرضا منتظری

اصولگرا
گیلان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا غلامرضا نرحبه ۱
فومن و شفت خلیل بهروزی فر اصولگرا ۱
لنگرود ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال ۱
لاهیجان و سیاهکل ۱
صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش اعتدال و توسعه ۲۸۱۷۶ ۱
بندر انزلی احمد دنیامالی اصولگرا ۱۶۷۳۵ ۱
رودسر و املش حجت الاسلام محمد صفری ۲۵۴۷۴ ۱
آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی اصولگرا ۱
رودبار
مهرداد گودرزوند چگینی

۱۶۱۹۹ ۱
رشت
جبار کوچکی نژاد

اصولگرا ۳
سیدعلی آقازاده

اصولگرا
محمدرضا احمدی

اصولگرا
لرستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد
مرتضی محمودوند

اصولگرا ۲
مهرداد ویسکرمی

اصولگرا
سلسله و دلفان یحیی ابراهیمی اصلاح طلب ۱
کوهدشت و رومشکان حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی اعتدال ۱
الیگودرز محمد خدابخشی مستقل ۱
درود و ازنا
حسین گودرزی

اصلاح طلب ۱
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا ۱
بروجرد
عباس گودرزی

اصولگرا ۲
فاطمه مقصودی

اصلاح طلب
مازندران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل
مهدی سعادتی

اصولگرا ۵۱۰۸۲ ۲
علی کریمی

اصولگرا ۵۳۶۶۶
ساری و میاندرود
منصور علی زارعی

اصولگرا ۶۶۲۲۵ ۲
علی بابایی

۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی بندپی اصلاح طلب ۲۴۰۹۲ ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه غلامرضا شریعتی اصولگرا ۵۷۹۴۵ ۱
آمل و لاریجان رضا حاجی پور اصولگرا ۵۷۹۵۱ ۱
بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده اصولگرا ۳۰۴۳۰ ۱
نور و محمودآباد ولی الله فرزانه اصولگرا ۳۵۳۴۷ ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار
کمال علیپور

اصولگرا ۸۷۴۷۶ ۲
کیوان مرادیان

اصولگرا ۶۱۸۵۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الدین حسینی اصولگرا ۴۴۹۷۳ ۱
مرکزی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب
علی اکبر کریمی

اصولگرا ۷۶۲۲۶ ۲
محمد حسن آصفری

اصولگرا ۵۴۹۲۱
شازند
محمود احمدی بی غش

اصولگرا ۲۴۴۵۲ ۱
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا ۱۰۴۷۱ ۱
ساوه و زرندیه
حجت الاسلام محمد سبزی

۲۷۵۴۴ ۱
خمین علیرضا نظری ۱۵۱۵۷ ۱
تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال خانی ۱۳۷۵۲ ۱
هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک حسین رئیسی ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی
احمد مرادی

مستقل ۳
منصور آرامی

مستقل
محمد آشوری

مستقل
بندرلنگه، بستک، پارسیان
احمد جباری

اصولگرا ۱
همدان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن
حسن لطفی

اصلاح طلب ۱۹۸۶۵ ۱
اسدآباد کیومرث سرمدی واله اصولگرا ۲۶۱۱۱ ۱
نهاوند علیرضا شهبازی مستقل ۱۸۵۸۸ ۱
بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری اصولگرا ۳۶۸۸۴ ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا ۱۶۲۵۸ ۱
ملایر
احد آزادیخواه

اصولگرا ۳۶۴۷۸ ۲
هادی بیگی نژاد

اصولگرا ۲۲۰۵۳
همدان و فامنین
حمیدرضا حاجی بابایی

اصولگرا ۲
روح الله نباتی / ‏‬امیرحسین فلاحی

یزد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار اصولگرا ۱
اردکان محمد رضا دشتی اردکانی ۱۵۸۴۸ ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم
محمدرضا صباغیان

مستقل ۱
تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی میبدی اصولگرا ۲۰۲۸۶ ۱
اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زرتشتیان ۱
کلیمیان‌ ۱
ارامنه شمال ۱
آشوری ۱
ارامنه جنوب ۱
منبع: مهر
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: